Hakkımızda

Günümüzde, çalışanların iş güvenliği ve çalışma şartları hiç bu kadar önemli olmamıştı. Çünkü gelişmiş, çağdaş ülkelerde en değerli unsur “insan” dır ve bundan dolayı da insan’a oldukça çok değer verilmektedir.

Bunun yanı sıra, kurumların da bireyler gibi şahsına münhasır birer kimlikleri olduğu fikri her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır.

Dolayısıyla, bu iki konuda kurumlar, çalışma koşullarını düzeltici ve kurumsal kimliklerini belirginleştirici faaliyetlere daha da fazla önem vermektedirler. Bu faaliyetler, özellikle rekabette öne çıkabilmek ve daha fazla akılda kalabilmek adına önemlidir.

İşte tam bu noktada, ASWORK olarak, sizlerin kendi asli faaliyet alanınıza daha fazla konsantre olabilmeniz için devreye girip, bu tür, sizin için nispeten tali konulardaki, her türlü ihtiyacınızın karşılanmasını en kaliteli, verimli ve ekonomik şekilde sağlamaktayız.

Firmamız her türlü iş kıyafetini klasik ve özel üretim şeklinde tedarik etmektedir. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü iş güvenlik malzemeleri ve özel ihtiyaçların karşılanmasını da ticari olarak en kısa sürede temin etmektedir. Bu noktada, firmamızın faaliyet alanlarında en önem verdiği konular, sırasıyla zaman, kalite ve fiyattır.

ASWORK

İş Güvenliği Nedir?

Dar anlamında iş sağlığı ve güvenliği; işin yapılması sırasında işyerindeki fiziki çevre şartları sebebiyle işçilerin maruz kaldıkları sağlık sorunları...

Devamı...

İş Sağlığı Nedir?

Her işçinin maddi ve manevi varlığını tehdit eden risklerden arınmış sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışma hakkı vardır.

Devamı...

İşçi Sağlığı

İşçi sağlığını , olumsuz yönde etkileyen bazı faktörler şunlardır.Gereğinden fazla sıcak ve nemli ortamlarda veya kirli havada çalışmak

Devamı...